top of page
Bireysel Danışmanlık

Dünyanın en meşhur şehirlerinden biri olan Barcelona’da, yeni bir yaşam için sizlere bireysel danışmanlık hizmeti sunan BCN Danışmanlık, yaşamınızda size yeni bir yol haritası çiziyor. Tarihi ve zengin kültürü ile İspanya’nın en büyük ikinci şehrinde yaşamak için Barcelona’ya gelmeden bizler sizin adınıza tüm işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Dili ve kültürünün farklı olduğu yeni bir ülkeye taşınmanın zorlukları sizi vazgeçirebilir, sizi anlıyor ve bu sebeple sizin tüm kaygılarınıza cevap verecek danışmanlarımızla; finansal ekspertizden, basit tercüme desteğine kadar taşınma sürecinde oluşacak tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz.

BCN Danışmanlık, Barcelona’da bulunan ofisi ile size her tür ticari ve gayrimenkul yatırımlarınızda bireysel danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır.

 

Banka Hesabı Açma

BCN Danışmanlık sektöründe bir ilki gerçekleştirerek sizler adına yaptığı tüm bankacılık işlemlerini siz henüz adresinizi değiştirmeden gerçekleştiriyor.

Geçici kimlik alma, banka hesabı açma ve şirket kurma gibi birçok işlemlerde kişilerin bizzat bulunmaları gerekirken bizler tüm bu süreçleri tam olarak merkezinde, Barcelona’da sizler için tamamlıyoruz.

Şirketimiz Barcelona’da bulunmasının avantajı ile müşterilerimize banka hesabı açmanın yanı sıra, şehirde yaşamın kolaylaşmasına yönelik birçok konuda da destek sağlamaktadır.

Gayrimenkul Takibi

Her ülkenin vatandaşlık, ticari yatırım ve gayrimenkulle ilgili farklı prosedürleri bulunabilir. Ülkenin mevzuatları, konuyla ilgili prosedürleri ile ilgili gerekli araştırmaların yapılması ve müşteri tarafının en doğru şekilde yönlendirilerek bilgilendirilmesi danışmanlık firmalarının en asli görevidir.

Bizler BCN Danışmanlık olarak bu önemli görevin bilinci ile hareket ediyor, seçmiş olduğunuz yeni yaşam yerinizle ilgili sizi en iyi ve en doğru şekilde yönlendiriyoruz.

Yeni yaşam yeri olarak seçtiğiniz şehir Barcelona ise İspanya’nın gerekli mevzuatlarından haberdar olmanız ilk edinmeniz gereken bilgiler arasındadır.

İspanya’da 500.000 £ ve üstü değerde gayrimenkul almanız halinde oturum izni alabilmekte, ülke içerisinde serbestçe dolaşabilme fırsatından, oturma ve çalışma hakkına kadar birçok imkana kavuşabilmektesiniz.

Öncelikli olarak 2 yıl daha sonra da 5 yıl olmak üzere oturma ve çalışma izni alınabilen İspanya’da size maddi olarak bağlı reşit olmuş 18 yaşından büyük çocuklarınız ve ebeveynlerinizde yararlanabilmektedir.

500.000 £ altında gayrimenkul almanız halinde öncelikli olarak 1 yıllık oturma izni alabiliyor ve bu sürenin bitimine yakın oturma izninizi yenileyebiliyorsunuz.

 

Gayrimenkul Alım Satım İşlemleri

BCN Danışmanlık, gayrimenkul alım satım işlemlerinizin yapılabilmesi için uluslararası çözüm ortaklarımız ile İspanya’nın tüm bölgelerinde gerekli araştırmaları yaparak alım satım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

İspanya’da oturum izni başvurunuzu belirleyecek gayrimenkul alımlarınızın en doğru şekilde araştırılması yatırımlarınız ve planladığınız gelecekle ilgili oldukça önemli bir belirleyicidir.

Barcelona’da ev sahibi olmak için farklı işlem ve usulleri yerine getirmek gerekmektedir. Örneğin Barcelona’dan ev almak istiyorsanız evi görebilmek için ev sahibinden günler hatta haftalar öncesinde randevu alınması gerekmektedir. Bu ve bunun gibi işlemleri bizler BCN Danışmanlık olarak siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştirmekte, gerekli tüm randevuları siz Barcelona’ya inmeden almaktayız.

Bizler BCN Danışmanlık olarak Barcelona’da bulunmamız sebebiyle bölgenin her tür kültürel ve coğrafi yapısına hakim bir konumdayız. Müşterilerimizin karşılaşabilecekleri her tür sorun ve talepleriyle ilgili en iyi çözümleri sunmaktan büyük memnuniyet duymaktayız.

 

Noter İşlemleri

Firmamız diğer danışmanlık şirketlerinden farklı olarak Barcelona’da hizmet veriyor olmanın avantajları ile size birçok hizmeti en yüksek kalitede ve güvenilir bir kaynaktan sunmaktadır.

Yurtdışında özellikle de AB üyesi ülkelerde gayrimenkul işlemleri büyük ölçüde noterler vasıtasıyla yürütülmektedir. Noter ve Tapu arasında gerçekleşen işlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde sürebilmesi için BCN Danışmanlık gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Noter işlemleriniz sırasında ihtiyaç duyduğunuz tüm tercümanlık hizmetlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

bottom of page