top of page

BCN Danışmanlık, tüm dünya ülkelerinde önemli bir konu haline gelen çifte vatandaşlık programlarını en doğru kanallardan takip ederek size ve ailenize güvenilir ve yaşamaya değer bir gelecek kurabilmenin fırsatını sunmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne profesyonel ekibi ile geliştirdiği tüm çözümlerini sizler için daha iyi bir yaşam fırsatına dönüştürebilmek adına çalışmaktadır. Alanında öncü kuruluşlardan biri olabilmek için kendini sürekli geliştiren firmamız; yatırımlarınızın güvenliğinden, göçmenlik konularına kadar hizmetlerinin her aşamasında, size daha güçlü ve daha güvenilir bir danışmanlık hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Resmi kurumlar nezdindeki idari ve hukuki anlamda izinlerin alınması ve diğer tüm hukuki işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için alanında uzman, sektörün öncüsü uluslararası hukuk partnerlerimiz ile geleceğinizi ve yatırımlarınızı güvence altına almaktadır.

Ofisimizin Barcelona sınırları içerisinde olması sebebiyle yapılması gereken tüm işlemlerinizi diğer birçok firmadan farklı olarak büyük bir kolaylıkla gerçekleştirebilmekteyiz. Barcelona’da kurmak istediğiniz yeni yaşamınızla ilgili bölgeye ait; etnik, dil ve tüm kültürel alanlarda, konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte gerekli hizmetleri size en sağlıklı şekilde sunmaktayız.

 

Gayrimenkul ya da yapacağınız her türlü ticari yatırımla ilgili detaylı tüm bilgiye sahip BCN Danışmanlık, sizin için doğru yönlendirmeleri yaparak, doğru adımları atmanızı sağlamaktadır. Gayrimenkul ya da yeni bir iş açma gibi konularda araştırmaların yapılması ve size en doğru çözümlerin sunulması BCN Danışmanlık olarak bizim en önemli misyonumuzdur.

Hayatınızdaki belki de bu en önemli kararı alırken, farklı bir ülkede yaşayacağınızın heyecanını yaşamakla birlikte, yatırımlarınız için doğru ülke ve doğru yatırım planlamasını da en iyi şekilde yapmanız gerekmektedir. Bu aşamada güvenilir ve kaliteli hizmet politikasıyla BCN Danışmanlık sizler için hazırladığı tüm hizmetleri, beklentileriniz doğrultusunda geliştirerek, şirket sorumluluklarının farkındalığı ile oluşturmaktadır. Bizler bu sürecin her aşamasında sizlere en kaliteli aracılık hizmetlerini sunmaktan gurur duyacağız.

Sizlerde kendiniz ve aileniz için hayal ettiğiniz yaşama ve geleceğe kavuşmak istiyorsanız BCN Danışmanlık ile tanışmakta acele edin.

bottom of page