top of page
Ticari Danışmanlık

BCN Danışmanlık, yalnızca gelen talepleri en iyi şekilde karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda iş adamlarımıza çeşitli yol haritaları çizerek ticari alanlarda da destekçiniz olarak hizmet veriyoruz.

Sizi ve şirketinizi en iyi şekilde tanımaya çalışarak çizdiğimiz bu yol haritasında en yakınınızdaki çözüm ortağınız oluyor ve sizi bu yeni yaşamınızda yalnız bırakmıyoruz.

Ticari Danışmanlık hizmetlerimiz olarak sizlere; Şube Açma ve Yeni Bir Şirket Açma hizmetleri sunmaktayız.

Şube Açma

BCN Danışmanlık, yurtdışında şube açma ile ilgili gerekli tüm hukuki işlemlerinizi ülke mevzuatlarını takip ederek büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Bizim için ülkenin neresinde şube açmak istediğinize karar vermeniz yeterlidir. Firmamız Barcelona’da bulunması sebebiyle ülkenin tüm mevzuatlarına hakim konumdadır. Herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için gerekli tüm araştırmaları yapan uzmanlarımız işlemleriniz sırasında size büyük kolaylık sağlamaktadır.

Yeni Bir Şirket Açma

BCN Danışmanlık, yurt dışında yeni bir şirket açma süreçlerinde de sizin en önemli çözüm ortağınız olmaktadır.

Ülkenin iç mevzuatına uygun olarak hareket eden firmamız, vergi işlemlerinizin takibini de hızlı bir şekilde gerçekleştirmekte ve herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız için gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

Yeni bir şirket açma süreçlerinde de gerekli gördüğünüz tüm tercümanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

bottom of page